НТА > НОВИНИ > Новини світу > Мешканці США діляться моторошними кадрами урагану «Іда». Як виглядає найсильніший буревій за 170 років

Мешканці США діляться моторошними кадрами урагану «Іда». Як виглядає найсильніший буревій за 170 років

124

У неділю, 29-го серпня ураган «Іда» четвертого ступеня потужності (з п’яти) досягнув берегів США у штаті Луїзіана. Його називають одним із найпотужніших в історії країни, а також одним із найжорсткіших після урагану «Катріна», який 2005-го року забрав життя понад 1 800 людей.

З огляду на нищівні пориви вітру (до 230 км / год), а також наслідки урагану губернатор Луїзіани Джон Бел Едвардз узагалі назвав «Іду» одним з найсильніших ураганів за останні 170 років, пише The Wall Street Journal.

Ураган зносив дерева й дахи будинків, а разом з ним прийшли й проливні дощі, в зв’язку з чим мешканці деяких міст Луїзіани рятувалися від повеней на височинах.

 

Наскільки відомо, жертвою «Іди» стала одна людина, а кожен четвертий мешканець Луїзіани залишився без електрики. Ураган позбавив світла і найбільш населене місто штату – Новий Орлеан.

 

Нагадаємо, що вітер виявився настільки сильним, що річка Міссісіпі змінила свій напрямок зі швидкістю близько півтора метри на секунду.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі