НТА > НОВИНИ > Місця > Мешканців Херсонщини просять не фотографувати українську військову техніку

Мешканців Херсонщини просять не фотографувати українську військову техніку

Військові нагадують про відповідальність за фото- і відеозйомку військової техніки, режимних об’єктів ЗСУ та поширення такої інформації в соцмережах

453

У Херсонській області активізували військові навчання, спрямовані на посилення обороноздатності регіону. Його мешканців просять не фотографувати військову техніку під час передислокації.

Про це повідомив сайт Херсонської обласної державної адміністрації. Це пов’язано з тим, що на території області регулярно вживають заходи, спрямовані на підвищення обороноздатності регіону.

Підрозділи ЗСУ та інших формувань постійно проводять тренування на полігонах та інших місцях з використанням наявних видів озброєння, автомобільної, спеціальної техніки й авіації.

«Оскільки триває збройна агресія Росії проти України і продовжує діяти особливий період, військове командування закликає населення області дотримуватися заходів безпеки в місцях проведення військових навчань і зберігати спокій», – сказано в повідомленні.

Також військові нагадують про відповідальність за ведення фото- і відеозйомки військової техніки, режимних військових об’єктів ЗСУ та поширення інформації в соціальних мережах, а також за спроби проникнення на їх територію.

Нагадаємо, що Україна займає 22-ге місце серед 140-ка найпотужніших армій світу. Минулого року нашу військову потугу розраховували 25-им місцем. Такими є дані американського рейтингу військової потужності Global Firepower Index 2022. За рік Україна покращила так званий «Індекс сили» (PwrIndx).

Два тижні тому Україна стала учасником військових навчань Sea Breeze-2022. Наші прикордонники взаємодіяли з представниками інших складових сил безпеки України, країн НАТО і партнерів Альянсу в морському, авіаційному та сухопутному компонентах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"