НТА > НОВИНИ > Кримінал > Мешканець Миколаєва намагався продати секретні оборонні розробки за 2 мільйони доларів

Мешканець Миколаєва намагався продати секретні оборонні розробки за 2 мільйони доларів

Зловмисник отримав доступ до таємної інформації, працюючи на одному з вітчизняних оборонних підприємств

123

Контррозвідка Служби безпеки України не допустила витоку за межі держави розробок вітчизняного оборонно-промислового комплексу. СБУ викрила зловмисника, який намагався продати секретну проектну документацію у сфері військового кораблебудування.

Про це повідомила пресслужба СБУ. Після тривалих і об’ємних досліджень великого масиву інформації експерти з питань державної таємниці Міністерства оборони України підтвердили, що матеріали містять відомості, що становлять державну таємницю.

«Її витік може завдати шкоди обороноздатності країни, економічним та інформаційним інтересам держави», – сказано в повідомленні.

Наразі зловмиснику повідомили про підозру за статтею Кримінального кодексу України «Державна зрада».

Триває слідство.

Уже зараз встановлено, що відомості з обмеженим доступом мешканець Миколаєва, який раніше працював на одному з вітчизняних оборонних підприємств, оцінив у 2 мільйони доларів.

Обманом зловмисник отримав від свого колишнього колеги важливу частину проєкту, до роботи над яким його безпосередньо залучали.

Під час проведення спецоперації контррозвідники задокументували отримання декількох «авансів» від іноземців у розмірі 7 тисяч доларів. Працівники СБУ викрили зловмисника під час передачі 243-ох тисяч доларів за частину оборонних відомостей.

Під час обшуків за місцем проживання фігуранта вилучено документи та комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Служба безпеки України затримала сепаратиста, який організовував «референдум» «ДНР» після того, як той повернувся в особистих справах на підконтрольну українській владі територію регіону.

Раніше контррозвідники СБУ затримали на Луганщині колишнього бойовика так званого «МДБ ЛНР», який перебував у розшуку за участь у незаконних збройних формуваннях і посяганнях на територіальну цілісність і недоторканність України.

На початку листопада СБУ викрила та припинила функціонування каналу незаконного переправлення за кордон авіаційних комплектувальних військового призначення.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі