НТА > НОВИНИ > Новини світу > Із табору на білорусько-польському кордоні госпіталізували десятки людей із ковідом

Із табору на білорусько-польському кордоні госпіталізували десятки людей із ковідом

209

З білоруського логістичного центру “Брузгі” поблизу кордону з Польщею госпіталізували декілька десятків мігрантів з Близького Сходу. У деяких з них виявили коронавірус.

Про це розповіла головного управління охорони здоров’я Гродненської області Людмила Кеда, повідомляє “РИА Новости”.

“Ми возимо пацієнтів в Гродно. Основні клініки – це лікарня швидкої медичної допомоги та університетська клініка. Дітей відправляємо в дитячу клінічну лікарню, вагітних – перинатальний центр. На сьогодні відвезли близько 100 людей”, – повідомила вона.

За її словами, основними причинами госпіталізації є пневмонія, захворювання легень, шлунково-кишечного тракту та різні травми, які мігранти отримали у ході сутичок з польськими прикордонниками.

“Частину людей забрали з переохолодженням і простудними захворюваннями, у тому числі й пневмонією. Є один пацієнт у тяжкому стані з пневмонією, спричиненою коронавірусом”, – зазначила вона.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що його уряд на тлі міграційної кризи готовий до посилення санкцій щодо Білорусі, зокрема закриття прикордонних переходів для припинення транспортування вантажів через сусідню країну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі