НТА > НОВИНИ > Новини світу > Мігранти під прикриттям білоруських солдатів прорвалися до Польщі. Два прикордонники поранені

Мігранти під прикриттям білоруських солдатів прорвалися до Польщі. Два прикордонники поранені

144

Польська прикордонна служба опублікувала відео недільного штурму їхнього кордону.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Польської прикордонної служби. Серед тих, хто атакував загородження, поляки впізнали білоруських солдатів у цивільному – вони, зокрема, перерізали колючий дріт.

Повідомляється, що мігранти намагалися прорватися до Польщі групами по 60-70 осіб. Вони були агресивними та завдали травм двом прикордонникам, яких довелося госпіталізувати.

Нагадаємо, що такі випадки відбуваються вже не вперше. Наприклад, минулого тижня нелегальні мігранти, які тривалий час перебували на польсько-білоруському кордоні в районі населеного пункту Уснаж Гурний, спробували силоміць перетнути кордон, використовуючи колоди дерев для усунення колючого дроту.

Нещодавно польський парламент затвердив план будівництва стіни на кордоні з Білоруссю вартістю 1,6 мільярда злотих. Це близько 350 мільйонів євро.

Два тижні тому стало відомо, що влада Німеччини розпочала розслідування ймовірної причетності самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка до перевезення нелегальних мігрантів у їхню країну. Зазначалося, що нелегальне перевезення мігрантів до країн Євросоюзу організували на державному рівні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі