НТА > НОВИНИ > Новини світу > Мігранти розбили наметовий табір біля кордону з Польщею

Мігранти розбили наметовий табір біля кордону з Польщею

Кількість тих, хто хоче прорватися через кордон – близько 4 тисяч осіб

159

Біля кордону з Польщею зібралося близько 3-4 тисяч мігрантів з півдня, які хочуть нелегально потрапити до країни з території Білорусі. Понад те, вони вже створили чималий наметовий табір.

Як зазначає Міністерство національної оборони Польщі, яке опублікувало відео з дрона, група мігрантів розташувалася в районі населеного пункту Кузьниця.

“Службовцям МВС та військовим вдалося спинити першу масову спробу перетину кордону. Зараз мігранти стали табором поблизу Кузьниці. Їх постійно охороняють білоруські служби”, – зазначають у підписі до відео.

За повідомленням речника польського Пьотра Мюллера, безпосередньо на кордоні перебуває 3-4 тис. мігрантів, ще кілька тисяч готовляться на вихід до кордону.

“Одночасно наші служби інформують, що на територію Білорусі увесь час прибувають літаки з арабських країн, що сприяє збільшенню на території Білорусі осіб з цих країн, які намагатимуться перетнути польський кордон”, – повідомив Мюллер.

Водночас польський прем’єр Моравецький провів відеконференцію з главами урядів Литви та Латвії, які також потерпають від спричиненої режимом у Білорусі кризи на кордоні.

Віцемаршалок Сейму Польщі Малгожата Кідава-Блонська повідомила, що у вівторок відбудеться засідання нижньої палати парламенту, під час якого буде заслухано інформацію уряду про ситуацію на польсько-білоруському кордоні.

За інформацією Прикордонної служби Польщі, з 7-ї години ранку 9 листопада буде призупинено роботу польського пункту пропуску “Кузниця”, поблизу якого зібралися тисячі мігрантів. Два інших пункти пропуску на кордоні Польщі з Білоруссю залишатимуться відкритими.

 

https://twitter.com/mblaszczak/status/1457312360473956356

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі