НТА > НОВИНИ > Новини світу > Мігранти знову проривалися через польський кордон. Є поранені

Мігранти знову проривалися через польський кордон. Є поранені

У Польщі за першу половину січня 2022-го року зафіксували вже понад 500 спроб перетину кордону з Білорусі

189

За минулу добу, 19-го січня, 38 іноземців за підтримки білоруських служб намагалися нелегально перетнути польсько-білоруський кордон. Вони проявляли агресію до польських прикордонників на кордоні.

Про це повідомила пресслужба прикордонної служби Польщі в твіттері.

«За минулу добу, 19-го січня, польсько-білоруський кордон намагалися перетнути 38 осіб. На відрізку, що охороняється прикордонною заставою в Мельнику, група з 30 осіб силою форсувала кордон», – сказано в повідомленні.

При цьому зазначено, що затримали громадян Іраку, Гвінеї, Пакистану, Сирії та Індії, деякі з них отримали поранення.

Крім того, один польський прикордонник отримав поранення. Його вдарили каменем у голову. Його доставили в лікарню, як і інших осіб, які отримали травми.

Підраховано, що в Польщі за першу половину січня 2022-го року зафіксували вже понад 500 спроб перетину кордону з Білорусі. У тому числі припинено і низку силових спроб прориву польсько-білоруського кордону.

Нагадаємо, що для стримування мігрантів на литовсько-білоруському кордоні встановлено 150 км колючого дроту та 10 км стаціонарних загорож.

Своєю чергою, Державна прикордонна служба України виготовила на власних потужностях майже 2 000 бухт колючого дроту, які направлять для встановлення на кордоні з Білоруссю.

А тим часом російська військова техніка, спрямована на навчання в Білорусі, стала табором в 200 кілометрах на північ від столиці України Києва. При цьому, поруч немає полігонів, заявлених в рамках російсько-білоруських навчань.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі