НТА > НОВИНИ > Економіка > Міненерго по новому розраховуватиме тариф на електроенергію для населення

Міненерго по новому розраховуватиме тариф на електроенергію для населення

140

Міненерго розраховує запустити нову модель покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії (ПСО) щодо забезпечення електроенергією населення з 1 серпня.

Про це в коментарі Інтерфакс-Україна розповів міністр енергетики Герман Галущенко.

“Буде нова модель. Думаю, ще днів 10, і будемо приймати”, – сказав міністр.

За його словами, перенесення запровадження нового ПСО, що планувалось на 1 липня, було необхідним для вироблення оптимальної його моделі, що не дозволяла зробити нестабільність ринку електроенергії.

“Зараз ми більш-менш бачимо орієнтири, тому що в умовах волатильності, коли ціна електроенергії падала в деякі періоди і до 30 коп/кВт-год, ми не могли розрахувати нормальну модель, яка б стабілізувала “Енергоатом” і “Укргідроенерго” , – заявив міністр.

Також він підтвердив намір ввести диференційовані тарифи в залежності від обсягу споживання.

“Ми не відмовляємося від тієї базової моделі, про яку говорили раніше. Наполягаємо на диференційованому підході: для вразливих споживачів буде одна ціна, для умовно багатих, які споживають більше, – інша”, – пояснив він.

Що відомо про цінову політику на електроенергію

Кабмін своєю постановою продовжив дію спецобов’язків: до 1 серпня тариф для населення залишиться на рівні 1,68 грн за КВт-год.

Міністерство енергетики ініціювало продовження терміну дії чинного ПСО (покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії) до 1 серпня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі