НТА > НОВИНИ > Спорт > Мінімальна поразка на «Камп Ноу». «Барселона» обіграла «Динамо» в Лізі чемпіонів

139

Київське «Динамо» програло «Барселоні» з рахунком 0:1 на легендарному стадіоні «Камп Ноу» матч 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Єдиний гол на рахунку 34-річного каталонського ветерана Жерара Піке ще в першому таймі.

У тому епізоді фланговий захисник Жорді Альба виконав точну прострільну передачу в штрафний майданчик. А Жерар Піке швидко пробив з льоту. Голкіпер був безсилий врятувати команду після удару спрямованого практично по центру воріт.

«Динамівці» не програли ганебно, як, скажімо, вчора донецький «Шахтар» від мадридського «Реала» (0:5), але все ж програли. До того ж, за 6 матчів, проведених у цьогорічному груповому етапі Ліги чемпіонів, представники України – ні «Динамо», ні «Шахтар» – не спромоглися на жоден гол. А це вже, звісно ж, неприємно.

Румунський наставник киян Мірча Луческу побудував гру від захисту. В першому таймі гості з України дуже рідко переходили до каталонських володінь. Натомість самі намагалися діяти надійно, не дозволяючи футболістам «Барселони» господарювати біля чужих воріт.

Та все ж небезпечні нагоди виникали. Каталонці не влучали у ворота, декілька м’ячів відбив воротар Бущан. Аж поки Жерар Піке не опинився в потрібному місці, саме його удар вирішив долю зустрічі.

Після перерви київські футболісти заграли сміливіше, проте аж надто багато шансів для того, щоби вирівняти становище, українські чемпіони не мали. Усе закінчилося закономірно — перемогою господарів. Експерти відразу назвали цей матч у столиці Каталонії одним із найслабших і найменш цікавих у Лізі чемпіонів.

«Барселона» (Іспанія) – «Динамо» (Україна) 1:0

Гол: Піке, 36

«Барселона»: тер Штеген, Мінгеса (Коутінью, 46), Піке, Лангле, Альба, Бускетс, де Йонг, Гаві (Серджі Роберто, 69), Дест, де Йонг (Фаті, 46), Депай (Агуеро, 75)

«Динамо»: Бущан, Кендзьора (Тимчик, 78), Сирота, Забарний, Миколенко, Циганков (Караваєв, 85), де Пена (Вітінью, 61), Сидорчук, Буяльський (Рамірес, 85), Шапаренко, Супряга (Гармаш, 61)

Попередження: де Йонг, 90

Таким чином, як і «Шахтар», «Динамо» перебуває на останньому місці в своїй групі після трьох турів. Увечері ще португальська «Бенфіка» нашого Романа Яремчука прийматиме німецьку «Баварію». А поки що турнірна таблиця має такий вигляд.

Нагадаємо, що вчора в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» безславно програв мадридському «Реалу» – 0:5.