НТА > НОВИНИ > Новини світу > Міністр Кулеба розповів, чому Україна розчарована діями НАТО

Міністр Кулеба розповів, чому Україна розчарована діями НАТО

У проєкті нової стратегії НАТО, яку планують ухвалити на саміті в Мадриді, немає жодного потужного рішення щодо України

653

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба отримав певні «сигнали» з НАТО через критику з боку України.

Про це він повідомив у ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

«Мені розпочали надходити сигнали з НАТО, що треба пом’якшити позицію. Що не треба говорити, що НАТО розчарувало чи нічого не зробило, і тому подібне. І пояснюють це тим, що, мовляв, ми ж рухаємося до саміту, то навіщо ж ви створюєте таке негативне тло для саміту», – розповів міністр в інтерв’ю телемарафону.

Водночас, за словами Кулеби, у проєкті нової стратегії НАТО, яку планують ухвалити на саміті в Мадриді, немає жодного потужного рішення щодо України, попри те, що зараз саме Україна стримує російську агресію.

«То як ви тоді до України висуваєте претензії, якщо ви, навіть готуючись до саміту, не здатні написати щось на папері, не те, щоби щось зробити», – поставив риторичне запитання міністр закордонних справ України.

Кулеба додав, що наразі українська сторона очікує від НАТО того, що на саміті Альянс займе потужну позицію з приводу України.

Нагадаємо, що США все ж передадуть Україні реактивні системи залпового вогню HIMARS, довкола яких упродовж останнього тижня тривали активні обговорення та дискусії. Про це свідчить заява Білого дому.

Загроза застосування ядерної зброї з боку Росії і надалі існує. НАТО пригрозило Москві тим, що це може абсолютно змінити війну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі