НТА > НОВИНИ > Міністр Кулеба розповів, скільки ще військової допомоги потребує Україна

Міністр Кулеба розповів, скільки ще військової допомоги потребує Україна

Україна цінує все, що зробили для неї її партнери в умовах війни, включаючи США

278

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що поки російські солдати ступають на українську землю, то нічого не є вдосталь.

Таку тезу він висловив в інтерв’ю виданню AP. Очільник українського міністерства закордонних справ додав, що поки триває війна, постачання озброєнь не повинні припинятися.

На запитання видання, чи далеко зайшли нові заяви представників західних країн, Кулеба сказав, що «поки російські солдати ступають на українську землю, нічого не є вдосталь».

За його словами, Україна цінує все, що зробили для неї в умовах війни, включаючи США. Для когось, зазначив він, це зроблене стало революційним, але цього замало для перемоги над Росією.

«Це не тому, що українці жадібні, не тому, що ми хочемо скористатися можливістю й отримати стільки, скільки хочемо. Ні, це тому, що нам потрібно виграти цю війну», – уточнив він.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Польщі Матуеш Моравєцкі підтвердив, що його країна передала Україні свої танки, а замість цього отримала техніку від Великої Британії. Однак розкрити подробиці цієї військової допомоги він відмовився.

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес поділився міркуваннями щодо ймовірно вирішального етапу війни Росії проти України. Він назвав наступні три тижні війни «критичними».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі