НТА > НОВИНИ > Кримінал > Міністр Монастирський відреагував на жахливий розстріл у Дніпрі

Міністр Монастирський відреагував на жахливий розстріл у Дніпрі

У результаті трагічного інциденту загиблими є 5 осіб, в тому числі жінка, а також іще 5 людей поранені

599

Керівник Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський відреагував на розстріл військовослужбовців в Дніпрі. Він заявив, що незабаром створять спеціальну комісію для вивчення обставин трагедії.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці. Насамперед міністр висловив глибокі співчуття рідним і близьким загиблих від дій військовослужбовця НГУ Артема Рябчука.

Денис Монастирський підтвердив, що загиблими є 5 осіб, в тому числі жінка, а також іще 5 людей поранені. За їхні життя борються лікарі.

«Артема Рябчука затримали співробітники поліції в Дніпропетровській області. Він буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену законом. Дякую всім співробітникам поліції, хто чесно виконав свою роботу», – наголосив міністр.

Денис Монастирський уже підготував наказ про створення комісії з вивчення обставин, які могли привести до таких дій 21-річного військовослужбовця. Його, за словами урядовця, призвали для того, щоб навчити, як боронити країну та дбати про безпеку, а не для того, щоб він розстрілював своїх колег.

Також вивчать обставини проходження Артемом Рябчуком військово медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї. Після вивчення умов та обставин, що призвели до трагедії, зроблять висновки, в тому числі кадрові.

«Впевнений що нам треба провести ґрунтовний аналіз того, як в країні побудована строкова військова служба, які її переваги та недоліки і що потрібно кардинально змінювати», – підсумував Денис Монастирський.

Нагадаємо, що цієї ночі в Дніпрі на території Південного машинобудівного заводу службовець нацгвардії України розстріляв товаришів по службі та втік.

Згодом правоохоронці знайшли та затримали 20-річного Артемія Рябчука, солдата-строковика Нацгвардії, який сьогодні вночі розстріляв своїх товаришів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"