НТА > НОВИНИ > Новини світу > Міністр оборони Італії назвав єдиний спосіб не допустити Третьої світової війни

Міністр оборони Італії назвав єдиний спосіб не допустити Третьої світової війни

Італія та Франція підтвердили готовність просувати спільну програму військової підтримки України

324

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто заявив, що єдиним способом уникнути Третьої світової війни є необхідність зупинити російську агресію.

Про це повідомив RAI News із посиланням на слова представника італійського уряду.

Міністр зробив таку заяву, вітаючи свого паризького колегу Себастьєна Лекорню в Римі на зустрічі з питань безпеки так званого розширеного Середземномор’я та війни Росії проти України.

«Третя світова війня може розпочатися, якщо російські танки прибудуть до Києва та на кордони Європи. Не дозволити їм приїхати – єдиний спосіб зупинити це», – зазначив Крозетто.

І додав, що наступного тижня може з’явитися на світ новий указ про допомогу Україні.

«Між Італією та Францією – спільні цінності, які зміцнюють спільне стратегічне бачення. Повна згода щодо обговорених тем, зокрема: відданість Україні, безпека в Середземному морі, європейська оборона та співпраця між збройними силами. Важливо, щоб Італія та Франція та збройні сили наших країн співпрацювали у плануванні нашої безпеки в майбутньому», – наголосив міністр.

Крозетто акцентував увагу на тому, що безпека двох країн розпочинається зі східного фронту, з того, що відбувається в Україні. Обидва міністри погодилися, що розв’язана Росією війна є найсерйознішою загрозою миру та стабільності європейського континенту з моменту закінчення Другої світової війни.

«Це явне порушення принципів цілісності та непорушності територіальних кордонів, міжнародного права та Статуту Організації Об’єднаних Націй», – зазначило Міністерства оборони у заяві за результатами зустрічі.

Її підсумки прокоментував також і міністр оборони Франції, який підтвердив готовність просувати спільну програму військової підтримки України, захисту Середземномор’я від нових загроз і вивчення посилення можливостей спільного виробництва щодо оборони «земля-повітря».

Нагадаємо, що генеральний секретар Соціал-демократичної партії Німеччини Кевін Кюнерт вважає, що немає жодних обмежень щодо територій, які Україна може звільнити за допомогою німецьких танків.

Президент України Володимир Зеленський запросив голову Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха відвідати Бахмут.

Рада Європейського Союзу вирішила продовжити обмежувальні заходи, спрямовані проти окремих секторів економіки Росії, на шість місяців, тобто до 31-го липня 2023-го року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі