НТА > НОВИНИ > Новини політики > Міністр оборони України Резніков викрив Путіна у брехні

Міністр оборони України Резніков викрив Путіна у брехні

Біля кордонів України зосереджено близько 140 тисяч російських військових

605

Президент Росії Володимир Путін заявив, що в зоні проведення ООС на сході України є 120 тисяч українських військових. Міністр оборони України Олексій Резніков назвав це абсолютною неправдою.

Про це він розповів в інтерв’ю «РБК-Україна». За його словами, або президент Росії помилився, або його обманюють військові, або він укотре сказав неправду на весь світ.

«Ми оцінюємо, що в ОРДЛО в окупаційному контингенті – це перший і другий армійські корпуси Росії, де командують дві тисячі російських офіцерів, – 35 тисяч осіб. У нас така ж кількість військових в ООС, плюс-мінус в порядку таких же цифр», – заявив Резніков.

Міністр зазначив, що жодних 120 тисяч бути не може, і це легко перевірити.

«Це було би видно навіть місцевому населенню. Нехай в Кремлі не бояться, якщо їх вводять в оману, або не обманюють світ», – сказав міністр.

Біля кордонів України, за останніми даними, зосереджено близько 140 тисяч російських військових. При цьому Міноборони не фіксує реального відведення військ Росії, про яке вона заявляє.

«Станом на ранок 16-го лютого, згідно з доповіддю Головного управління розвідки Міноборони, на жаль, ми не фіксуємо поки що реального відведення військ, про яке заявляє Росія», – зазначив Резніков.

Він наголосив, що невеликі підрозділи справді відводять, але говорити про тотальне або навіть істотне відведення військ не можна.

«І тут це збігається з вчорашніми заявами зі США, що факту відведення військ немає», – зауважив Резніков.

На запитання журналіста, хто близький у своїх заявах: канцлер Шольц після зустрічі з Путіним, який повідомив про 100 тисяч військових біля кордонів України, чи президент Байден, який заявив про 150 тисяч, Резніков відповів, що «в цьому контексті канцлер Німеччини помиляється».

«Пан Байден близький до істини. Якщо не помиляюся, станом на вчора було 125 тисяч наземного контингенту, а якщо брати морську і повітряну складову – то це десь під 140 тисяч приблизно», – резюмував керівника Міноборони.

Нагадаємо, що в понеділок, 14-го лютого, міністр оборони України Олексій Резніков провів телефонну розмову з керівником Міністерства оборони Білорусі Віктором Хреніним. Під час спілкування останній заявив, що для України немає ризиків і загроз з білоруської сторони.

В Україні створено близько 150 батальйонів територіальної оборони. Наразі триває їх комплектування. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"