НТА > НОВИНИ > Суспільство > Мінкульт звернеться до Netflix через обурливий образ українки у серіалі “Емілі в Парижі”

Мінкульт звернеться до Netflix через обурливий образ українки у серіалі “Емілі в Парижі”

Міністр культури Олександр Ткаченко заявив, що образ українки у серіалі є “образливим і неприйнятним”.

412

Міністр культури Олександр Ткаченко розкритикував новий сезон серіалу Netflix “Емілі в Парижі” через “карикатурний образ українки”. Дівчина-злодійка з Києва викликала обурення у мережі.

Про це міністр написав у телеграм-каналі.

За його словами, загалом серіал досить непоганий і розважальний, проте образ українки у серіалі є “образливим”.

“В “Емілі в Парижі” маємо карикатурний образ українки, який є неприйнятним. А з іншого боку – ще й образливим. Такими бачитимуть українців за кордоном? Які крадуть, хочуть отримувати все безкоштовно, боятися депортації? Так не має бути”, – написав він.

Міністр зауважив, що Netflix добре знайомий з Україною. До прикладу, більшість вулиць Парижа в фільмі “Останній найманець” знімалися в Києві.

“З популяризацією нашої культури, європейці та американці мали чути про наших митців і не тільки. Хоча б і про диригентку Оксану Линів, тенісистку Еліну Світоліну, співачку Джамалу, дизайнерку Віту Кін…Але цього напевно замало. І доведеться продовжувати боротися зі стереотипами”.

Голова Мінкульту заявив, що направляє текст позиції України Нетфліксу.

“Емілі в Парижі”. Чому спалахнув скандал

Серіал входить до топ-10 найпопулярніших серіалів Netflix та розповідає про пригоди молодої американки у французькій столиці.  У другому сезоні автори ввели нового персонажа – українку на ім’я Петра, яка приїхала до Парижа з Києва.

Головна героїня серіалу Емілі познайомилася з нею на курсах французької. Дівчата вирушають разом на прогулянку, щоб попрактикуватися у французькій. За сюжетом Петра шокує Емілі своїм невіглаством.

За сюжетом, дівчата опиняються в магазині брендового одягу, де Петра краде  для себе та Емілі одяг. Емілі намагається присоромити Петру та просить її повернути все в магазин. Проте українка обурено відповідає: “Ти шо, здуріла, я не можу такого зробити. Мене за це депортують”. Такий образ українки у серіалі обурив чимало користувачів соцмережі.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"