НТА > НОВИНИ > Війна > Міноборони Британії передало українській армії сучасні ПЗРК Starstreak

Міноборони Британії передало українській армії сучасні ПЗРК Starstreak

Вони здатні вражати вертольоти та літаки противника, що летять на висоті до 5 км

541

Міністерство оборони Великої Британії передало Україні партію переносних зенітно-ракетних комплексів Starstreak. Вони здатні вражати вертольоти та літаки противника, що летять на висоті до 5 км.

Про це повідомив міністр оборони Бен Воллес в інтерв’ю The Mail.

За його словами, що Британія «робить більше, ніж будь-хто інший», щоб допомогти Україні.

«Одна з найбільших проблем полягає в тому, що чим більше ви удосконалюєтеся в системах озброєнь, тим більше навчання вам потрібно для їхнього використання, тому основна увага має бути зосереджена на тому, щоб допомогти українцям або відремонтувати, або знайти російське чи радянське обладнання, яке – вже у них є. Просто надання британських танків насправді не спрацює», – повідомив Воллес.

Довідка

Starstreak – британський переносний зенітно-ракетний комплекс для ураження вертольотів і літаків противника, що низько летять. Starstreak є найшвидшою у світі ракетою класу «земля-повітря» малої дальності. ПЗРК Starstreak може вражати повітряні цілі на висоті до 5 км.

Нагадаємо, що Велика Британія забезпечить регіони України, що нині оточені російськими військами, продовольством на 2 мільйони фунтів стерлінгів.

Велика Британія надала Збройним силам України 6000 нової оборонної ракетної зброї проти танків і фугасної дії та 25 млн фунтів стерлінгів (33 млн доларів).

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі