НТА > НОВИНИ > Війна > Міноборони заявило про ймовірне вторгнення білоруської армії до України

Міноборони заявило про ймовірне вторгнення білоруської армії до України

З території Білорусі російські окупанти систематично наносять ракетні удари по військових та цивільних об’єктах

421

Міністерство оборони України попереджає про ймовірну підтримку білоруської армії російських окупантів.

Про це повідомила пресслужба Міноборони.

“Республіка Білорусь, будучи сателітом РФ надає допомогу у розміщенні на своїй території військ та озброєння противника. В подальшому, імовірно, може підтримати російських загарбників у російсько-українській війні та сприяти досягненню цілей окупантів”, – йдеться у повідомленні.

Так, з території Білорусі з 24 лютого 2022 року російські окупанти систематично наносять ракетні удари по військових та цивільних об’єктах. Відомо, що білоруські війська приведені у бойову готовність та перебувають в районах зосередження максимально наближених до державного кордону України. Крім того, протягом поточної доби, за даними розвідки, зафіксовано значну активність авіаційної техніки. Також помічнно рух колон автомобільної техніки з продовольством та боєприпасами в районі населених пунктів Барановичи, Ляховичи та Пінськ.

“В зв’язку з тим, що противнику не вдається досягти поставлених цілей, за рахунок суттєвого опору ЗС України та супротиву патріотично налаштованого цивільного населення, він перейшов до руйнування інформаційної інфраструктури та критично важливих державних об’єктів”, – зазначили в Міноборони.

Нагадаємо, що за словами Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, ворог втратив тактичну ініціативу та знизив темпи просування.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі