НТА > НОВИНИ > Міносвіти: Експерти поглиблено вивчають дисертацію Киви

Міносвіти: Експерти поглиблено вивчають дисертацію Киви

75
Ілля Кива хоче зробити свого наукового керівника міністром освіти

Міністерство освіти та науки відправило кандидатську дисертацію нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви на поглиблене вивчення.

Про це розповіли в Bihus.info.

Зазначається, що Рада також запрошувала народного депутата на засідання 14 вересня, де мала розглядатися його дисертація. Однак Кива не прийшов, вказують журналісти.

Один із членів експертної комісії після завершення засідання повідомив журналістам, що “експертна рада прийняла рішення відправити цю роботу на поглиблене вивчення в декілька наукових закладів”.

Інший представник комісії зазначив, що до дисертації Киви “є серйозні зауваження”. Вивчати роботу нардепа експертна рада почала ще на засіданні 15 червня.

Експертна рада також розглядала докторську дисертацію Ірини Жукової – офіційної опонентки Киви на захисті його кандидатської дисертації. За словами журналістів, Жукова могла брати участь у фальсифікації документів до дисертації нардепа на сайті МАУП.

Як відомо, нардеп від ОПЗЖ Кива захистив дисертацію кандидата наук із державного управління на тему “Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)”.

Захист відбувся 26 квітня в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості. На ньому були присутні невідомі молодики, які не пускали на захід журналістів. Науковий ступінь кандидата наук надалі може присвоїти Міністерство освіти та науки.

Влітку Міністерство освіти і науки отримало електронний примірник дисертації нардепа від “ОПЗЖ” Іллі Киви і почало її перевірку.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі