НТА > НОВИНИ > Освіта > Міносвіти рекомендує перевести усі школи на дистанційне навчання

Міносвіти рекомендує перевести усі школи на дистанційне навчання

Учнів пропонують перевести на “дистанційку” щонайменше на два тижні

269

Міністерство освіти та науки рекомендує перевести учнів 5-11 класів на дистанційне навчання через різке зростання захворюваності на коронавірус.

Про це повідомляє сайт Міносвіти.

Учнів пропонують перевести на “дистанційку” щонайменше на два тижні. Так, МОН уже надіслало засновникам і керівникам закладів освіти рекомендаційні листи. Загалом міністерство опублікувало такі рекомендації:

  • організувати освітній процес у школах для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом двох тижнів;
  • у закладах професійної (професійно-технічної) освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять;
  • у закладах фахової передвищої, вищої освіти усіх форм власності та сфер управління запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року, урахувавши необхідні зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

У МОН також уточнили, що вищі військові навчальні заклади (заклади вищої освіти із специфічними умовами навчання), військові навчальні підрозділи, військові коледжі сержантського складу, фахові коледжі зі специфічними умовами навчання організовують освітній процес відповідно до рішень державних органів, у сфері управління яких перебувають.

Нагадаємо, що через спалах коронавірусу у західному регіоні вже перевели учнів на дистанційне навчання. Зокрема, вчора на Львівщині комісія ТЕБ і НС ухвалила рішення про те, що всі заклади освіти, крім дитсадків, з 26 січня переходять на “дистанційку”.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"