НТА > НОВИНИ > Суспільство > Міносвіти спростувало чутки про скасування навчання з 1-го вересня

Міносвіти спростувало чутки про скасування навчання з 1-го вересня

446

У Міністерстві освіти та науки України зробили заяву щодо початку навчального року в країні. При цьому в уряді наголосили, що інформація про скасування навчання з 1-го вересня – фейк.

Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти та науки України. Там нагадали заяву міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, що за будь-якого рівня епідемічної небезпеки освітній процес триватиме.

«Міністерство освіти та науки України повідомляє, що інформація в соціальних мережах щодо скасування освітнього процесу в закладах освіти з 1-го вересня є недостовірною», – йдеться у заяві.

Нагадаємо, що в міністерстві освіти та науки України розглядають три варіанти початку нового навчального року в Україні.

Найбільш сприятливий сценарій – «зелена» карантинна зона на карті України. За цих умов заклади освіти працюватимуть у звичному режимі. Лише в окремих регіонах за рішеннями педрад деякі школи можуть перевести на дистанційну форму навчання, якщо у них будуть спалахи захворювань.

Другий сценарій – песимістичний. Це високий рівень захворюваності. Однак у міністерстві наполягатимуть, щоби 1-4 класи, тобто початкова школа і спеціальні заклади, інклюзивно-ресурсні центри, працювали у звичному режимі. При цьому має бути 80% вакцинованих у науково-педагогічних колективах.

Третій сценарій – середній рівень захворюваності, «жовта» та «помаранчева» зони. Місцева влада може переводити навчання у змішану чи дистанційну форми. При цьому показник у 80% вакцинованих вчителів дозволятиме навчальному закладу працювати повністю в звичному режимі.

Варто також зазначити, що минулого тижня закладам освіти наполегливо порадили розпочинати навчання офлайн лише у випадку вакцинації 80% викладацького складу.

До того ж, очільник Міністерства освіти та науки Сергій Шкарлет наголосив, що в Україні обов’язкової вакцинації вчителів від коронавірусу не буде.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі