НТА > НОВИНИ > МінТОТ: Українські політв’язні чи їх сім’ї отримають допомогу по 100 тисяч

МінТОТ: Українські політв’язні чи їх сім’ї отримають допомогу по 100 тисяч

93

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (МінТОТ) установило виплати 72 українцям, незаконно позбавленим волі Російською Федерацією.

Таке рішення оприлюднено пресслужбою Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист, на своєму засіданні 16 вересня 2021 року ухвалила відповідні рішення щодо 72 українських громадян”, – зазначають у відомстві.

Йдеться про українських політв’язнів, які опинилися у полоні в різні роки з початку збройної агресії РФ – з 2014 року – та були звільнені або досі незаконно утримуються країною-окупантом та її окупаційними режимами.

Зокрема, шість родин незаконно ув’язнених окупаційною адміністрацією (або органами влади РФ) українських громадян, які наразі перебувають за ґратами, отримають по 100 тис. грн на правову допомогу.

Окрім цього, ще 66 політв’язнів, раніше звільнених з російського полону, визнані Міжвідомчою комісією такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Росії проти України. Кожен з них також отримає одноразову грошову допомогу в розмірі 100 тис. грн.

На початку вересня Мінреінтеграції вже виплатило одноразову грошову допомогу в розмірі 100 тисяч гривень 43-м політв’язням, які перебували у полоні в різні роки з початку збройної агресії Російської Федерації.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі