НТА > НОВИНИ > Мінюст США створив опергрупу для переслідування «корумпованих російських олігархів»

Мінюст США створив опергрупу для переслідування «корумпованих російських олігархів»

Оперативна група «знайде та конфіскує їхні яхти, їхні розкішні апартаменти та приватні літаки»

416

Байден попередив російських мільярдерів про масштабну конфіскацію.

Генеральний прокурор США Меррік Гарланд оголосив у середу про створення цільової групи для переслідування «корумпованих російських олігархів» та порушників санкцій, введених проти Росії за її вторгненні до України.

“Міністерство юстиції використовує всі свої повноваження для арешту активів фізичних та юридичних осіб, які порушують ці санкції”, – йдеться в заяві Гарланда, яка оголошує про запуск “Оперативної групи KleptoCapture”, передає AFP.

“Ми не залишимо каменя на камені в наших зусиллях з розслідування, арешту та судового переслідування тих, чиї злочинні дії дозволяють російському уряду продовжувати цю несправедливу війну”, – сказав Гарланд.

Президент США Джо Байден у своїй промові у вівторок увечері попередив російських мільярдерів, що оперативна група «знайде та конфіскує їхні яхти, їхні розкішні апартаменти та приватні літаки».

“Ми йдемо за вашими безбожними придбаннями”, – сказав він.

Гарланд сказав, що цільова група складатиметься більш ніж з дюжини прокурорів з відділів національної безпеки та кримінальних справ Міністерства юстиції, а також агентів з інших правоохоронних органів.

«Тим, хто підтримує російський режим через корупцію та ухилення від санкцій: ми позбавимо вас притулку і притягнемо до відповідальності», — заявила заступник генерального прокурора Ліза Монако. «Попереджаємо олігархів: ми використовуватимемо всі засоби, щоб заморозити та конфіскувати ваші злочинні доходи».

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі