НТА > НОВИНИ > Місія під загрозою. Бойовики блокують ОБСЄ в Донецьку і Горлівці

Місія під загрозою. Бойовики блокують ОБСЄ в Донецьку і Горлівці

188

Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні продовжують роботу на території окупованого Донбасу, але закликають усунути перешкоди для продовження роботи місії.

Через блокування проросійськими демонстрантами готелю в Донецьку, де проживають спостерігачі ОБСЄ, представники місії не змогли відправити патруль.

Водночас місія продовжує патрулювання на окупованій території Луганської області. Про це Суспільному повідомили в пресслужбі ОБСЄ.

«У результаті протесту перед готелем, де проживають члени місії, у непідконтрольному Україні Донецьку, спеціальна моніторингова місія не змогла розгорнути роботу жодного патруля з цього місця для виконання покладених на нього завдань», – ідеться в повідомленні.

Однак у ОБСЄ запевнили, що патрулювання в непідконтрольних уряду районах Луганської області триває відповідно до мандату місії.

Раніше голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік заявив, що організація призупинила свою роботу з моніторингу ситуації на Донбасі з міркувань безпеки.

16-го жовтня близько 200 проросійських демонстрантів влаштували пікет та заблокували вхід до готелю, де проживають спостерігачі ОБСЄ. Вони вимагали звільнення «офіцера» бойовиків, якого українські військові затримали декілька днів тому. Йдеться про Андрія Косяка.

«Через побоювання за нашу безпеку, через правила безпеки ми призупинили наші операції», – сказав Чевік.

Нагадаємо, що Служба безпеки України затримала на Донбасі Андрія Косяка – бойовика так званої «Луганської народної республіки». Він проводив розвідку позицій ЗСУ.

Раніше представники ОБСЄ вже наголошували, що через протести на Донбасі може призупинити тут свою місію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі