НТА > НОВИНИ > Кримінал > Міського голову Одеси Труханова відпустили під заставу в 30 мільйонів гривень

Міського голову Одеси Труханова відпустили під заставу в 30 мільйонів гривень

470

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) визначився із запобіжним заходом меру Одеси Геннадію Труханову. Його підозрюють у привласненні землі в Одесі.

За ходом справи можна було стежити під час прямої відеотрансляції суду.

Судді вирішили відпустити Труханова під заставу в 30 мільйонів гривень. Крім того, він повинен здати паспорт для закордонних поїздок.

Прокуратура ж просила заарештувати Труханова на два місяці з правом внесення застави в 120 мільйонів гривень.

Мер Одеси проходить підозрюваним у справі незаконного заволодіння активами територіальної громади Одеси на 689 мільйонів гривень і легалізації незаконно отриманих доходів.

Окрім нього, підозру оголосили ще 15-ти особам. Зокрема, підозрюваними є одеський бізнесмен Володимир Галантерник, екс-прокурор Одеської області Олег Жученко, директор департаменту Одеської міської ради Олексій Спектор.

Нагадаємо, що ще минулого тижня Вищий антикорупційний суд анонсував розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу міському голові Одеси Геннадію Труханову та його заступнику.

До Дня Одеси голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький, міський голова Геннадій Труханов і колишній кандидат у мери від «Слуги народу», гуморист Олег Філімонов записали відеоролик, де виконують відому пісню Леоніда Утьосова «Біля Чорного моря». До співів долучили російських артистів, які публічно підтримали агресію Росію проти України, – Нону Гришаєву та Юрія Стоянова.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі