НТА > НОВИНИ > Війна > Між 10 і 20 серпня. Кривонос про ймовірні дати наступу росіян

Між 10 і 20 серпня. Кривонос про ймовірні дати наступу росіян

На певних ділянках бої суттєво зростуть у своїй напрузі. І росіяни таки спробують атакувати

1255

Росіяни посилено перекидають десантно-понтонні засоби поближче до України, також проводять приховану мобілізацію. Це свідчить про підготовку до наступу.

Таку думку висловив генерал ЗСУ Сергій Кривонос у проєкті “Суботній стрім” на NTA.

“Упродовж останніх двох тижнів чітко видно, що росіяни стягують усі свої сили з цілої Росії і перекидають їх на південь України, на територію Херсонської, Запорізької областей. Також шукають по всій ділянці фронту нашу слабинку, проводять для цього точкові бої. Щоб знайти, де зосередити ресурси, де атакувати і здійснити наступ”, – наголосив генерал.

Водночас додав, що росіяни розуміють і те, що українці “також не сидять, склавши руки”, адже ЗСУ мають певні успіхи, поступово звільняють окремі населені пункти у різних областях, з допомогою сучасних РСЗВ непогано порушили ворожу логістику.

Щодо термінів наступу, то, ймовірно, це трапиться між 10 і 20 серпня.

“На певних ділянках бої суттєво зростуть у своїй напрузі. І росіяни таки спробують атакувати, якщо, звісно, ми не зірвемо їхні плани вдалим використанням високоточного і далекобійного озброєння”, – спрогнозував Сергій Кривонос.

Також імовірним є посиленням ракетних атак на українські міста 23-24 серпня, коли Україна відзначатиме День Державного прапора і День Незалежності.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі