НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Міжнародна компанія відкриє мультибрендовий магазин у Львівському аеропорту

Міжнародна компанія відкриє мультибрендовий магазин у Львівському аеропорту

259

Магазин duty-free компанія «БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ ЛТД»  орендувала за найвищою на Львівщині та третьою за величиною в Україні ціною – понад 3,7 млн.грн.  Договір про оренду підписали 9 грудня у приміщенні ЛОДА. 

Крамниця площею 860 кв. м.  буде розташована на 3-му поверсі головної зони вильоту. Відвідувачі зможуть придбати асортимент товарів міжнародних брендів, включаючи парфумерію, одяг, косметику, спиртні напої, кондитерські вироби, аксесуари та навіть  ювелірні прикраси.

 

Компанія «БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ ЛТД» 11 років є оператором в Україні одного зі світових лідерів ринку Duty Free Travel retail – німецької компанії Gerb Heinemann. 

Gebr. Heinemann керує магазинами Duty Free і Travel Value Shops, фірмовими бутиками та концептуальними магазинами за ліцензією у міжнародних аеропортах, а також магазинами на прикордонних переходах та на борту круїзних лайнерів. Крім того, компанія постачає в аеропорти, авіалінії, круїзні лайнери, пороми та прикордонні магазини по всьому світу асортимент товарів міжнародних брендів.

Генеральний директор Саймон Форд підкреслив, що співпраця з Україною розпочалася ще у 2010 році. За цей час було створено понад пів тисячі робочих місць для українців.

Країна підписала Угоду про «відкрите небо», і все більше, і більше пасажирів подорожує літаками. Тому ми дуже раді бути тут і дуже оптимістичні щодо нашої співпраці. Ми представлені в багатьох країнах світу, я працював на багатьох міжнародних ринках. Бачимо, що український споживач хоче купувати речі найкращої якості від світових брендів і зараз у нього буде ця можливість. Зокрема, у Львові”, – наголосив він. 

Зі слів начальника регіонального відділення Фонду державного майна України Владислава Калинця, інвестиційний період є достатньо глибокий, тож інвестор може стабільно спроектувати бізнес-план розвитку. При зміні політики використання майна він може здійснювати будь-які функціональні наповнення об’єкту, трансформувати інші послуги, тобто немає прив’язки до конкретного виду діяльності.

Очільник Львівської ОДА Максим Козицький зауважив, що важливо, щоб західний бізнес заходив на Львівщину. Це створюватиме нові інвестиції в області та розвиватиме економіку. 

Великі європейські компанії поступово виходять на український ринок. вони заходять в нелегкий для нас час, але це ознака того, що ми рухаємося в правильному напрямку і що ми створюємо прозорі умови для ведення бізнесу”, – переконаний Максим Козицький.

Зазначимо, що такі магазини вже відкрили в міжнародних аеропортах Києва та у Борисполі. 

Партнерська публікація

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі