НТА > НОВИНИ > Міжнародна спецгрупа заморозила $330 млрд, які належали російським олігархам та Центробанку РФ 

Міжнародна спецгрупа заморозила $330 млрд, які належали російським олігархам та Центробанку РФ 

Оперативна група також вилучала або заморожувала яхти та елітну нерухомість

196

Глобальна цільова група “Російська еліта,проксі та олігархи” (REPO) заявляє, що за 100 днів заморозила активи російських олігархів і Центрального банку РФ на суму понад 330 мільярдів доларів.

Як повідомляє INSIDER, спецгрупа REPO заблокувала або заморозила активи росіян, які потрапили під санкції, на 30 мільярдів доларів. 

Вона також арештувала активи Центрального банку Росії на суму понад 300 мільярдів доларів.

Оперативна група була створена в рамках масштабних санкцій проти Росії через її вторгнення в Україну.

Оперативна група також вилучала або заморожувала яхти та елітну нерухомість, що перебувають у підсанкційних осіб. 

Серед конфіскованих яхт — Amadea — судно вартістю 300 мільйонів доларів, пов’язане з російським мільярдером Сулейманом Керімовим — яке прибуло в затоку Сан-Дієго в понеділок, і Tango вартістю 90 мільйонів доларів, яке було вилучено на початку квітня США в Іспанії.

Міністерство юстиції та фінансів США створили робочу групу REPO 16 березня в рамках широких міжнародних санкцій проти Росії через її вторгнення в Україну. Членами є Австралія, Великобританія, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія та Європейська Комісія.

Цільова група заявила, що її робота «ще не завершена», оскільки вона прагне продовжити відстеження санкційних активів і забезпечити виконання санкцій. Обмеження покликані ізолювати Росію від світових ринків і зірвати її війну в Україні.

«Разом ми забезпечимо, щоб наші санкції призводили до збитків для Росії за її неспровоковану та триваючу агресію в Україні та запобігати наданню коштів та економічних ресурсів визначеним особам або на їхню користь», — заявили в групі REPO.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі