НТА > НОВИНИ > Війна > “Моцарт” vs “Вагнер”: американські спецназівці тренують українських військових

“Моцарт” vs “Вагнер”: американські спецназівці тренують українських військових

168

Ветерани американського спецназу створили в Україні групу “Моцарт”, яка в кількох тренувальних зборах уже підготувала понад 2,5 тисячі українських військових на противагу російським найманцям з ПВК “Вагнера”, яка фактично є незаконною армією Путіна.

Про це повідомляє The New York Times.

Очолює групу ветеранів-добровольців, які проводять навчання та консультують солдатів ЗСУ, полковник спеціальних операцій Корпусу морської піхоти у відставці Ендрю Мілберн.

Як пише видання, поки триває кривавий конфлікт, невеликі групи американських ветеранів спецоперацій тренують українських військових біля лінії фронту, а в деяких випадках допомагають планувати бойові завдання. Інструкторами є цивільні волонтери, які підтримуються онлайн-пожертвами та діють повністю самостійно.

Загалом Сполучені Штати відмовляють американців брати участь у конфлікті. Перед початком війни США вивели своїх 150 військових інструкторів і зараз діють лише кілька десятків представників інших країн НАТО, щоб координувати потік зброї в Україну.

Як повідомлялося, Міністерство торгівлі США додало до «чорного списку» п’ять китайських компаній, які могли надавати допомогу російським військовим – попри зусилля США та союзників перекрити доступ Росії до технологій після масштабного вторгнення РФ в Україну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі