НТА > НОВИНИ > Новини політики > МОН взялося перевіряти скандальну дисертацію Іллі Киви

МОН взялося перевіряти скандальну дисертацію Іллі Киви

224

Міністерство освіти і науки перевірить дисертацію скандального нардепа від “ОПЗЖ” Іллі Киви.

Про це повідомив міністра освіти Сергій Шкарлет у Telegram.

За його словами, МОН отримало електронний примірник дисертації Киви та атестаційну справу здобувача наукового ступеня. Наразі міністерство перевіряє усі матеріали, які надійшли. Також експертна рада перевіряє відповідність наукової роботи законодавству у сфері атестації кадрів вищої кваліфікації.

Шкарлет зауважив, що у ЗМІ з’явилася інформація про ймовірні порушення зі сторони нардепа під час здобуття наукового ступеня. Відтак, міністр доручив профільному департаменту МОН детально перевіряти таку інформацію.

Скандальна дисетрація Киви

Нагадаємо, що Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію з державного управління 26 квітня. Вхід у приміщення заблокували 8 невідомих осіб, які були одягнуті у чорне та мали при собі рації.

Після скандального захисту Іллі Кии, викладач Українського католицького університету, колишній речник МОЗ та кандидат медичних наук Олександр Ябчанка спалив свій диплом на знак протесту.

Згодом журналіст-розсліувач Данило Мокрик розповів, як захищав свою наукову роботу одіозний Ілля Кива. За словами журналіста, 95% фраз, які написані у дисертації, Кива навіть вимовити не може.

7 червня Мокрик повідомив, що ДБР відкрило провадження за його заявою про перешкоджання професійній діяльності з боку поліцейського Юрія Рузанова, який не пускав медіа на захист дисертації народного депутата Іллі Киви.

Також Ілля Кива розповів, що його наукового керівника звільнили після захисту, тому нардеп пообіцяв йому посаду міністра освіти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі