НТА > НОВИНИ > Новини світу > Мораторій на табори біженців в Україні. У парламенті зареєстрували законопроєкт

Мораторій на табори біженців в Україні. У парламенті зареєстрували законопроєкт

Депутати пропонують увести мораторій на розміщення таборів біженців на території України до закінчення російсько-української війни

206

У Верховній раді України зареєстрували законопроєкт «Про мораторій на розміщення таборів біженців на території України» (№6312). Його подала народна депутатка від ВО «Свободи» Оксана Савчук.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

На переконання «свободівців», ситуація надзвичайно серйозна та небезпечна, адже «використовуючи теперішні події на польсько-білоруському кордоні як відволікаючий маневр, головний удар Путін спрямує по Україні, на кордонах з якою вже концентрує свої війська. І тоді мігранти з території Білорусі стануть інструментом московської окупації з півночі, як так звані «зелені чоловічки» у 2014 році в Криму».

Як пояснюють, завданням цього Закону є захист національної безпеки України, інтересів територіальних громад та внутрішньо переміщених осіб від загрози розміщення пунктів тимчасового розміщення біженців на території України.

Про що йдеться у законопроєкті

У законопроєкті пропонують увести мораторій на розміщення таборів біженців на території України до закінчення російсько-української війни, повернення окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей, Криму до складу України, та до повернення внутрішньо переміщених осіб на звільнені від окупації території.

Мігранти, яких затримали при незаконному перетині державного кордону України, мають позбавлятися права на отримання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового або тимчасового захисту, і видворяються з території України. Окрім того, пропонують заборонити таким особам в’їзд на територію України строком від шести місяців до трьох років.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі