НТА > НОВИНИ > Місця > Морози до 10 градусів. Куди в Україні вже прийшла справжня зима

Морози до 10 градусів. Куди в Україні вже прийшла справжня зима

1014

У суботу, 9-го жовтня, в одному з регіонів України прийшли справжні морози. У Карпатах на горі Піп Іван Чорногірський мінусова температура сягнула 9-10 градусів морозу.

Про це повідомив Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост у Facebook.

«Станом на 08:30, 09.10.2021 на горі Піп Іван Чорногірський хмарно, туман, температура повітря -9°С, вітер східний, 18 м/с», – йдеться у повідомленні.

У коментарях під постом деякі люди надихнулися такою погодою, а когось вона дуже здивувала: «Треба йти в гори!», «-9C! Вауу», «Сьогодні вже не видно гір».

Ось як ця ж гора виглядала в п’ятницю, 8-го жовтня.

Нагадаємо, що ще наприкінці вересня в Карпатах на високогір’ї до першого снігу і холоду додався ще й потужний вітер. Зафіксували ефектне відео із вершини гори Піп Іван на той момент.

Минулого тижня рятувальники надали допомогу двом закарпатцям, які поблизу гори Гостра Мукачівського району травмувалися, перекинувшись на джипі.

26-річний мешканець Житомира Євгеній Кашпуренко 18-го вересня заблукав у Карпатах під час спуску з гори Піп Іван. Після того, як ситуація для нього здалася вже безнадійною, його виявили прикарпатські рятувальники з Верховини та поста Явірник. За історію свого порятунку він дуже вдячний гірським рятівникам.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Коментарі