НТА > НОВИНИ > Суспільство > Московські “батюшки” готуються “захищати” Лавру і “святе православ’я”

Московські “батюшки” готуються “захищати” Лавру і “святе православ’я”

287

Синод Української православної церкви, афілійованої з Російською православною церквою, заявив про рішення захищати Києво-Печерську Лавру “всіма законними засобами”.

Відповідне звернення синоду УПЦ МП опублікували у себе на сайті. У ньому закликали всіх “кріпитися у вірі, підсилити свої молитви і всіма законними засобами захищати нашу найдорожчу святиню – Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру”.

Очільники УПЦ МП заявили про зростаючий тиск і закликали прихильників їхньої церкви до “твердого і непохитного стояння у вірі”, адже влада намагається їх “всебічно залякати, умовити на якийсь “компроміс” і, в результаті, просто знищити”.

Тож батюшки  заявили, що “жодні причини не зможуть зламати нашу тверду волю відстоювати святе Православ’я”.

“Масштабний тиск на віруючих Української Православної Церкви зростає, і сьогодні ми звертаємось до усіх вас, возлюблені у Христі браття і сестри, зі словом живої любові і закликом до твердого і непохитного стояння у вірі”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, Національний заповідник “Києво-Печерська лавра” розірвав договір із Чоловічим монастирем Української православної церкви Московського патріархату про безоплатне користування культовими будівлями та іншим майном. Угода, яка діяла з 2013 року, припиняє чинність із 29 березня.

13 березня ченці Української православної церкви Московського патріархату повідомили, що не мають наміру виселятися з Києво-Печерської Лаври і готують до молитов, аби сталося чудо. Також підготували звернення до Володимира Зеленського.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"