НТА > НОВИНИ > Суспільство > “Московські” ченці готуються “усердно молитися”, щоб не виселятися з Лаври

“Московські” ченці готуються “усердно молитися”, щоб не виселятися з Лаври

392

Ченці Української православної церкви Московського патріархату не мають наміру виселятися з Києво-Печерської Лаври і готують до молитов, аби сталося чудо.

Відеозвернення записав намісник Печерської Лаври митрополит Павло (Лебідь).

“Ми не намірені виселятися і не будемо, тому що зараз є закони, які на стороні людини. Нам погрожувати, що з нами розправляться, – це не 17-й рік. Сьогодні є всесвітня спільнота, є якась культура. Ми ще не починали молитися так усердно, щоби Господь показав чудо, але, напевно, все ж таки, нас заставлять”, – заявив він, закликавши вірян “посилити свою молитву”.

За словами Лебедя, серед ченців нема колаборантів, а лише громадяни своєї держави, люди, які тут живуть із 1988 року.

“У багатьох немає іншого місця, як тут. Нас ніхто не зможе відірвати від любові божої”, – переконаний він, додавши, що “святиня створена для всієї країни та всього світу”.

Водночас митрополит Лебідь зазначив, що УПЦ МП “не проти всіх законних дій”, зокрема інспекцій комісій. Єдине, що попросив, аби про перевірки попереджали та запрошували до них представників монастиря.

Нагадаємо, Національний заповідник “Києво-Печерська лавра” розриває договір безоплатної оренди із чоловічим монастирем Української православної церкви Московського патріархату. Угода, яка діяла з 2013 року, припиняє чинність із 29 березня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"