НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Мовчати. БEZ ОБМЕЖЕНЬ записав рок-версію пісні «Скрябіна»

Мовчати. БEZ ОБМЕЖЕНЬ записав рок-версію пісні «Скрябіна»

«Мовчати» стане однією із 16 пісень, які лунатимуть у фільмі «Я, «Побєда» і Берлін»

650

Гурт БEZ ОБМЕЖЕНЬ підготував свою версію відомої пісні «Скрябіна» – «Мовчати». Вона увійде до числа 16 композицій, які різні українські музиканти записали для пригодницького фільму за книгою Андрія Кузьменка «Я, «Победа» і «Берлін».

Почути рокову версію ліричної «Мовчати» вже можна на ютуб-каналі «Кузьма Скрябін».

БEZ ОБМЕЖЕНЬ і рок-версія, яка зберігає зміст

Пісню «Мовчати» у 2003 році Скрябін записав зі співачкою Іриною Білик.

«Нас уже двічі поєднала доля з піснею «Мовчати» Кузьми Скрябіна. Раніше ми презентували кавер на цю композицію. Він був присвячений четвертій річниці з дня загибелі Андрія Кузьменка. І коли продюсери фільму «Я, “Побєда” і Берлін» звернулися з пропозицією створити переспів пісні, ми без вагань погодилися», – наводить слова фронтмена БEZ ОБМЕЖЕНЬ Сергія Танчинеця пресслужба фільму.

Сергій зазначив, що хоч не були з Кузьмою друзями, він з великою повагою ставиться до його творчості.

«Я, без перебільшення, вважаю Андрія символом української музики. Для пісні «Мовчати» ми зробили сучасне рок-звучання, доповнили новим драматичним настроєм, але головне – зберегли при цьому характер та зміст, які в них закладав Кузьма та усі автори причетні до створення цієї пісні», – охарактеризував кавер Сергій Танчинець.

Про що фільм

Художній фільм «Я, «Побєда» і Берлін» режисерки Ольги Ряшиної можна буде побачити в кіно з 24-го березня 2022-го року. Фільм створено за мотивами однойменної автобіографічної книги Андрія Кузьменка. Це історія музиканта-початківця Кузьми.

Перший офіційний тизер фільму вийшов на початку жовтня на ютуб-каналі Держагенції України.

Нагадаємо, що 19 листопада Гурт БEZ ОБМЕЖЕНЬ представив новий кліп “Вільні люди” про 31 рік незалежності та 31 гордість нації.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі