НТА > НОВИНИ > Львівські новини > МОЗ назвало місто на Львівщині, де немає жодного хворого на COVID-19

МОЗ назвало місто на Львівщині, де немає жодного хворого на COVID-19

314

У Моршині Львівської області триває пілотний проєкт з максимально широкого охоплення щепленнями від COVID-19

Про це повідомляє сайт Міністерства охорони здоров’я України. Станом на 2-ге серпня принаймні однією дозою вакцинували 72,4% дорослого населення, повністю завершили вакцинацію двома дозами 66% дорослих мешканців.

Зараз у Моршині немає зареєстрованих нових хворих на COVID-19. Останній випадок захворювання зафіксували 20-го червня.

«Це дуже хороший результат, – наголосив заступник міністра, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. – Вакцини проти COVID-19 демонструють високі рівні ефективності та захисту. І це не лише український, але й світовий досвід».

За його словами, є розуміння обмеження такого проєкту, але досягнуті високі та надвисокі цифри універсального охоплення стали необхідною умовою для припинення спалаху і пандемії.

До проєкту долучились, окрім медиків, місцева влада, медійні структури, релігійні спільноти. «Тільки разом ми зможемо захистити українців від COVID-19. Зараз наша мета – щепити якомога більше людей та не дати пандемії восени загостритися», – зазначив Ігор Кузін.

16-го квітня 2021-го року міністерство охорони здоров’я України спільно з місцевою владою запустило  пілотний проєкт з вакцинації проти COVID-19 більшості дорослого населення в Моршині.

90% від усіх вакцинованих щепили вакциною Sinovac (CoronaVac). Також щеплення здійснювали вакцинами  AstraZeneca та Pfizer-BioNTech (Comirnaty).

Загалом у Моршині проживає 4 239 людей, 800 з них – діти до 18-ти років.

За інформацією міністерства охорони здоров’я, вже понад 3,8 мільйона українців отримали безпечні й ефективні щеплення від COVID-19.

Нагадаємо, що з 5-го серпня, згідно з постановою кабінету міністрів, в Україні змінюються правила перетину кордону. Нові правила пов’язані з карантином та поширенням нових штамів коронавірусу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі