НТА > НОВИНИ > Новини світу > Можливість наступу. У США вважають, що зима дає шанс для ЗСУ

Можливість наступу. У США вважають, що зима дає шанс для ЗСУ

Російський диктатор Володимир Путін після низки поразок продовжує робити помилки

298

Узимку бойові дії в Україні можуть дещо призупинитися. Проте погодні умови дають можливості для наступу й українським, і російським військам.

Таку заяву зробив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі.

«Але прямо зараз ситуація на місці така, що лінії стабілізуються, і з настанням зими все трохи сповільниться через мороз. Тоді з’явиться потенційна можливість для наступальних дій для обидвох сторін через погоду та рельєф місцевості. Тож ми побачимо, що з цим станеться», – сказав він.

Водночас Міллі наголосив, що російські ракетні удари по цивільній і енергетичній інфраструктурі не зламали українців. Окрім того, ці атаки не впливають на перебіг подій на фронті.

«Вони намагаються зламати хребет, зламати волю українського народу. Ви побачите, що це не є зламаний хребет, а підвищення рівня стійкості та опору з боку українського народу», – додав він.

Генерал США зазначив, що російський диктатор Володимир Путін після низки поразок продовжує робити помилки.

Нагадаємо, що президент Російської Федерації Володимир Путін готує населення до затяжної та виснажливої війни з Україною, яка, як і раніше, спрямована на завоювання додаткових територій.

Комітет із закордонних справ Палати представників США у вівторок незначною більшістю відхилив законопроєкт трампістського крила Республіканської партії про аудит усієї допомоги, наданої Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі