НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Можна натиснути кнопку, але це може бахнути прямо там, – Резніков про ядерну зброю РФ

Можна натиснути кнопку, але це може бахнути прямо там, – Резніков про ядерну зброю РФ

403

Ризики того, що Росія може застосувати ядерну зброю, є, адже “маючи такого сусіда з ядерним потенціалом, завжди є можливість, що він психоне”.

Такий прогноз зробив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю “Інтерфакс”.

“Наскільки це у відсотках? Я не берусь сказати. Чи залишилися у них носії? Так, лишилися. Його можна донести і “Іскандерами”, і “Калібрами”, і літаками. Якої вони якості та стану – у мене запитання”, – відповів Резніков на запитання про ядерні погрози Росії.

В контексті якості російського озброєння він пригадав свою розмову із другим президентом Леонідом Кучмою, який завершував передачу Росії ядерної зброї.

“Він нагадав, що навіть якщо б цей ядерний потенціал не віддали, у 1997 році у нього закінчувався термін придатності. Його все-одно треба було списувати та утилізувати. Ми його весь віддали до Росії. Тому запитання: а в якому стані цей мотлох у Росії? Наші ракети “Сатана” у Росії ще на озброєнні, ми їх робили понад 40 років тому. І постає запитання: хто їх обслуговує, за якими документами і скільки років цим інженерам… Тому можна натиснути кнопку, але це може бахнути прямо там”, – сказав Резніков.

Зазначимо, що автор СNN Бред Лендон проаналізував, яку ядерну зброю має у своєму розпорядженні Росія та якої шкоди можна завдати тактичними боєголовками. Переклад статті – читайте тут

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі