НТА > НОВИНИ > Суспільство > Мріяла навчитися стріляти з 2014-ого, але сказали, що стара, – 79-річна волонтерка з Маріуполя

Мріяла навчитися стріляти з 2014-ого, але сказали, що стара, – 79-річна волонтерка з Маріуполя

Від початку війни жінка активно займається волонтерством: плете сітки та “кікімори” для військових

570

Світлини 79-річної жінки з Маріуполя, яка вчиться стріляти з автомата, зробили її популярною в українських і закордонних ЗМІ, підтверджують, що українську націю нікому не здолати.

Чому вирішила взяти до рук зброю, волонтерка з Маріуполя Валентина Константиновська розповіла у прямому етері ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

Пані Валентина  зазначила, що зовсім не планувала ставати популярною, а просто хотіла пройти військовий вишкіл.

«Із 2014 року я є волонтеркою і я мала мрію – навчитися стріляти з автомата, – каже  Константиновська, – бо це зовсім інша справа, аніж плести сітки і “кікімори”. Але тоді мене не взяли на навчання. Сказали, що дуже стара. А мені тоді був 71 рік».

Натомість зараз жінка отримала можливість пройти вишкіл: записалася на навчання, щойно місцева тероборона повідомила про їх проведення. Там пані Валентина навчилася зупиняти кров, накладати джгути, «робила все те, що й молоді люди. А тоді «вляглася» постріляти».

Зізнається, що не думала, що її стрільба викличе такий фурор.

«Я зосереджувала на тому, щоб робити те, що показував інструктор. А мене оточили закордонні журналісти й фотографували, аж заважали стріляти в мішень. Хочу й далі вчитися поводитися зі зброєю – заряджати магазин, розбирати й збирати автомат, захищати Україну», – стверджує волонтерка.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі