НТА > НОВИНИ > Культура > Музичний сквер Трускавця потрапив у Книгу рекордів України

Музичний сквер Трускавця потрапив у Книгу рекордів України

Сквер створили для занять музикою на вулиці у теплу погоду

211

На Львівщині музичний сквер курортного міста Трускавець потрапив до Національного реєстру рекордів України – за  своїми розміри і наповненням він став першим таким в країні.

Про це повідомила Трускавецька міська рада.

Сертифікати про встановлення рекорду – «Перший музичний мистецько-відпочинковий сквер», вручив трускавецькому міському голові Андрієві Кульчинському експерт Національного реєстру рекордів України Марк Орловський. Він сказав, що для встановлення рекорду враховували як розміри, так і просторове наповнення.

У міськраді нагадали, що цей музичний сквер створено нещодавно, завдяки перемозі в конкурсі проєктів місцевих ініціатив. На реалізацію залучили обласні кошти (250 тис. грн), ще половину профінансувало місто, окремо долучились і спонсори.

Зовсім нова родзинка міста-курорту швидко стала «магнітом» для містян та гостей Трускавця. Простір облаштовували за ідеєю директора музичної школи Ігоря Нича, тож кожен елемент тут зовсім не випадковий. Проєкт задумували як додаткове місце для проведення занять з музики в теплу пору року, тому невдовзі його доукомплектують вуличними музичними інструментами.

Це дуже гармонійно вписується в освітній процес, тим більше, що у Трускавецькій школі мистецтв ім. Р. Савицького музичну освіту отримує найбільша кількість дітей серед усіх міст Львівщини, і це теж своєрідний рекорд, констатували у міськраді.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі