НТА > НОВИНИ > Суспільство > МВС: У Києві працюватиме міжнародна комісія зі зниклих безвісти ICMP

МВС: У Києві працюватиме міжнародна комісія зі зниклих безвісти ICMP

199

У Києві відбулася зустріч заступника міністра МВС України Мері Акопян з делегацією міжнародної комісії зі зниклих безвісти (ICMP) на чолі з Директором з політики та співробітництва міжнародної комісії зі зниклих безвісти Андреасом Клаіссером.

Про це інформує МВС Україин у Facebook.

Як повідомила Мері Акопян, тільки за 2 місяці повномасштабного вторгнення в поліцію надійшло понад 7000 заяв про зникнення людей. Згодом, близько половини з них були розшукані. Також статус непізнаних отримали близько 2000 тіл загиблих, з яких 1282 були згодом упізнані. У рамках кримінальних проваджень на сьогодні призначено 927 експертиз ДНК.

Андреас Клаісер зазначив, що ICMP має 25-річний досвід роботи в 40 країнах у справі ідентифікації по ДНК зниклих безвісти. Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти має договори співпраці з урядовими відомствами, інститутами, як займаються питаннями зниклих безвісти, Міжнародним кримінальним судом, Інтерполом та іншими міждержавними організаціями.

Для прискорення пошуків зниклих безвісти до Києва прибуде група спеціалістів за напрямками діяльності, які й нададуть конкретні пропозиції у справі ідентифікації жертв російської агресії.   

Як відомо, Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти — International Commission on Missing Persons, ICMP) – міжурядова організація, що займається проблемою зниклих безвісти в результаті збройних конфліктів, порушень прав людини та стихійних лих. Штаб-квартира організації знаходиться в Гаазі, Нідерланди.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі