НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ми б поставили вас на коліна разом з Путіним протягом доби, – Лукашенко про Україну

Ми б поставили вас на коліна разом з Путіним протягом доби, – Лукашенко про Україну

377

Самопроголошений “президент” Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не планує вводити санкції проти України, але міг би разом з Путіним дуже швидко поставити Україну “на коліна”.

Про це Лукашенко заявив на пресконференції 9 серпня, передає Інтерфакс-Україна.

“З нашого боку ніяких санкцій відносно вас (України – ред.) вводити не збираємося. Якби ми хотіли вас поставити на коліна, будемо відверті, ми б це зробили протягом доби разом з нелюбимим вами президентом Путіним”, – заявив Лукашенко.

За його словами, Білорусь перестала б постачати Україні пально-мастильні матеріали, і “завтра на вилах би повиносили і Зеленського, і всіх інших”.

“Переступлю кордон і зроблю Україну українською”

Також Олександр Лукашенко пообіцяв перейти кордон з Україною, отримати 90% підтримки українців та зробити ” Україну українською”.

“Ви дожартуєтеся до того, що я ризикну і переступлю кордон без зброї. І в мене буде не 40% українців (підтримки – Ред.), а мінімум 90%. І ми Україну повернемо… Не для того, щоб захопити, а щоб зробити Україну українською”, – сказав Лукашенко.

“Повісили одного – завтра буде такий інший”

Лукашенко заявив, що глава Білоруського дому в Україні Віталій Шишов, якого знайшли повішеним у Києві, був для Білорусі ніким, але Україна повинна розслідувати його смерть.

Він також заявив, що ніхто з Білорусі не йшов би його вішати, бо «ну, повісили одного – завтра буде такий інший, усіх не перевішаєш».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі