НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Ми готуємося: Омелян назвав вірогідну дату повномасштабної війни на території України

Ми готуємося: Омелян назвав вірогідну дату повномасштабної війни на території України

218

Червень 2021-го року – імовірна дата повномасштабної війни на території України.

Такий прогноз в ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA  зробив міністр інфраструктури України у 2016-2019 роках Володимир Омелян.

«У квітні весь світ, щонайменше, Європа та Північна Америка, з острахом чекає повномасштабної війни, яка має відбуватися на території України після повномасштабної інтервенції Росії. Називається вірогідна дата цієї війни – червень 2021 року. І ми готуємося так само. Президент, мабуть, що ні, але ми, українці, готуємося», – зауважив Володимир Омелян.

Разом з тим він зауважив, що саме зараз, напередодні червня, в інформаційний простір «вкидається» білоруська тема щодо затримання літака Лукашенком. Зі слів Омеляна, тема зустрічі Байдена-Путіна відходить на другий план, що не може не викликати підозр.

«Відбувається взагалі містика. Раптом саджають літак, раптом затримують опозиціонера і раптом усі забувають про Путіна. Виявляється, проблемою №1 для Європи і світу є Лукашенко. Ви в це вірите? Я – ні!», – прокоментував Володимир Омелян.

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден заявив, що планує зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним.

Таку заяву президент США зробив через те, що Росія, імовірно, створила хакерську атаку на найбільший трубопровід США.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі