НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ми йдемо до НАТО, Донбас грабують “асвабадітєлі”, – журналіст про результати зустрічі Байдена та Путіна

Ми йдемо до НАТО, Донбас грабують “асвабадітєлі”, – журналіст про результати зустрічі Байдена та Путіна

Щодо ядерного озброєння лідери держав, можливо, досягли консенсусу. Однак в українському питанні все звелось до того, що нинішній статус-кво залишається.

192

Зрозуміло, що всі прокремлівські ЗМІ оцінили зустріч Володимира Путіна та Джо Байдена лише опираючись на якісь зовнішні чинники. Адже що б Путін не робив, усі його дії російські пропагандисти подаватимуть так, нібито лідер Кремля переміг – “там, де Путін, там перемога”, “Путін – президент всього світу”. Таким є наратив усієї російської політики в цілому.

Про це в ефірі проєкту “Говорить великий Львів” на телеканлі NTA заявив власний кореспондент УНІАН у Росії Роман Цимбалюк.

“Критикувати російського лідера в Росії ніхто не може. Ті, хто міг – або у в’язницях, або в могилах, або в еміграції. в принципі, такі реалії не є таємними… Тому, зрозуміло, що всі посіпаки кремлівського режиму оцінюють зустріч лише виключно із якихось зовнішніх чинників”, – наголосив Цимбалюк.

Однак, на його думку, президенти Росії та США ні про що глобальне не домовились під час вчорашньої зустрічі. Мовляв, заяви Путіна та його підлеглих по завершення перемовин ніяк не змінились.

“Вони  вимагають від України приєднання до окупованих територій Донбасу. Те, що заявив Путін і Дмитро Козак, який курує окуповані території, вони кажуть, що Україна має посунутись у цьому процесі, піти на поступки і визнати окупаційні адміністрації. Ця теза лунає із 2014 року, жодних змін тут немає”, – зазначив журналіст.

До того ж, за його словами, у спільному комюніке головна увага приділяється тому, щоб не було ядерної війни. Обидва президенти заявили, що цього не хочуть.

“Це, звичайно, добре, але не означає, що не буде інших воєн. Зазвичай, їх називають, чомусь, “регіональними конфліктами”. Хоча треба називати речі своїми іменами. це не регіональні конфлікти, а російське військове вторгнення. Насправді в Росії цього ніхто не приховує – ані пропагандисти, ані, власне, сам Путін”, – підкреслив Цимбалюк.

Тому він переконаний: у питанні ядерного озброєння обидва лідери держав, ймовірно, досягли консенсусу. Однак, що стосується українського питання, то розмова звелась до того, що нинішній статус-кво залишається.

“Україна іде своїм західним шляхом, ми розвиваємось, ідемо до НАТО, росіяни через це пищать, а окуповані території залишаються під російським окупаційним чоботом. Крим – військова база, Донбас продовжують грабувати “асвабадітєлі”, – резюмував Роман Цимбалюк.

Нагадаємо, вчора, 16 червня, у швейцарській Женеві відбулась зустріч президента Сполучених Штатів Джо Байдена і президента Росії Володимира Путіна.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі