НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Ми маємо знищити псевдоісторичні фейки: В Конституції України немає жодної згадки про Київську Русь, козацьку добу та УНР, – Дроздов

Ми маємо знищити псевдоісторичні фейки: В Конституції України немає жодної згадки про Київську Русь, козацьку добу та УНР, – Дроздов

Саме через відновлення державності Україні треба відриватися від Росії

192

Для відновлення історичної справедливості Україні треба конституційно пред’явити історичне авторство на Київську Русь, козацьку добу, УНР та інші спроби державності.

На цьому в ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” наголосив журналіст і телеведучий Остап Дроздов.

Дроздов підкреслив, що всі сьогоднішні територіальні претензії Росії на інші землі базуються на псевдоісторичному підґрунті. Однією із стратегем РФ є і концепція про «один народ» з Україною.

 «Мені здається, що всі зусилля всіх притомних, свідомих українців мають бути спрямовані саме на повне знищення і демонтаж жахливого псевдоісторичного фейку під назвою «адін народ». Радянський Союз був лише обрамленням цієї концепції. Насправді, вона є набагато давніша», – сказав гість ток-шок.

 Окрім цього, додав Остап Дроздов, Росія сьогодні є цивілізаційним та історичним злодієм, який, зокрема, присвоює і присвоїв собі Руську історію України. Відтак, наголосив він, українська держава має встановити історичну справедливість, закріпивши у Конституції окремі історичні події та терміни.

 «Нам треба пред’явити історичне авторство на Русь конституційно! Якщо ви почитаєте нашу преамбулу Конституції, у ній немає жодної згадки про те, що ми є спадкоємцями великої Київської Русі, жодної згадки про козацьку добу, УНР та інші спроби державності. Ми нібито з’явились на планеті Земля 24-го серпня 1991 року. А до того тисячолітня історія де?! Тому нам через відновлення державності, а не проголошення, треба відриватися від Росії», – акцентував Дроздов.

Нагадаємо, раніше Остап Дроздов заявив, що Україна спізнюється у своїй державотворчості на 30 років.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі