НТА > НОВИНИ > Ми не хочемо затягувати війну тільки для того, щоб заподіяти біль Росії, – Байден

Ми не хочемо затягувати війну тільки для того, щоб заподіяти біль Росії, – Байден

248

Сполучені Штати хочуть бачити Україну демократичною, незалежною, суверенною і процвітаючою державою, яка володіє засобами для стримування і захисту від подальшої агресії Росії.

Про це зазначив президент США Джо Байден в авторській статті у The New York Times.

За його словами США надають Україні значну кількість зброї та боєприпасів, «щоб вона могла битися на полі бою і зайняти якомога сильнішу позицію за столом переговорів».

Президент підкреслив, що США й надалі співпрацюватимуть із союзниками й партнерами щодо російських санкцій – «найжорсткіших із будь-коли запроваджуваних щодо великої економіки». Постачатимуть Україні сучасну зброю, включаючи протитанкові ракети Javelin, зенітні ракети Stinger, потужні артилерійські й високоточні ракетні системи, радари, безпілотні літальні апарати, вертольоти Мі-17 і боєприпаси.

Крім того, США надаватимуть мільярди доларів фінансової допомоги відповідно до рішення Конгресу. Сполучені Штати, за словами Байдена, також працюватимуть із союзниками та партнерами над розв’язанням глобальної продовольчої кризи, яка посилюється агресією Росії.

«Ми також допоможемо нашим європейським союзникам та іншим країнам знизити залежність від російського викопного палива й прискорити перехід до екологічно чистої енергетики», – зазначив він.

Байден також вкотре підкреслив, що не посилатиме американські війська для участі у воєнних діях в Україні. За його словами, США не заохочують Україну завдавати ударів за межами своїх кордонів.

«Ми не хочемо затягувати війну тільки для того, щоб заподіяти біль Росії», – додав він.

«Американці підтримуватимуть український народ, тому що ми розуміємо, що свобода не буває безкоштовною… Володимир Путін не очікував такої єдності й сили нашої відповіді. Він помилився. Якщо він очікує, що в найближчі місяці ми здригнемося або розколемося, він також помиляється», – наголосив Байден.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі