НТА > НОВИНИ > Ми не закрили засідання РНБО, незабаром виступить президент, – Данілов

Ми не закрили засідання РНБО, незабаром виступить президент, – Данілов

Секретар РНБО був не багатослівним

467
Стягнення російських військ: як планує реагувати РНБО

Термінове засідання РНБО, яке скликав президент України Володимир Зеленський, залишається відкритим. Усі на робочих місцях і готові при потребі ухвалювати негайні рішення.

Про це під час брифінгу заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Загалом він був не багатослівним: основний посил – всі працюють і при потребі готові реагувати. Повідомив, що на засіданні вже заслухали сектор безпеки та оборони, відбулася доповідь Генпрокурорки Ірини Венедіктової. Триває робота з опрацювання великого масиву документів.

“Наступне засідання відбудеться найближчим часом при потребі, всі на своїх робочих місцях. Сектор переведений у режим роботи  24 на 7”, – заявив Данілов.

Також він анонсував, що вже незабаром може виступити зі зверненням президент України Володимир Зеленський.

Окрім того, він закцентував увагу на тому, що зараз найкращий спосіб дізнаватися правдиву інформацію – користуватися офіційними повідомленнями офіційних органів влади України.

“Ведеться потужна інформаційна провокація щодо України. Можете читати, що завгодно, але читайте офіційні повідомлення наших офіційних органів”, – наголосив він.

Зазначимо, що засідання РНБО спочатку анонсувалося на 20:00, втім почалося значно пізніше – після заяви президента РФ Путіна про визнання “незалежності” “ЛНР” і “ДНР”. Також початку засідання передувала телефонна розмова президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі