НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ми оберігаємо Тихановську. Лукашенко – нелегітимний, – представник Сейму Литви

Ми оберігаємо Тихановську. Лукашенко – нелегітимний, – представник Сейму Литви

284

Влада Литви досі визнає Світлану Тихановську обраним лідером білоруського народу.

Про це в ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив  голова комітету з міжнародних справ Сейму Литви Жигімантас Павіліоніс.

Голова комітету з міжнародних справ Сейму Литви зауважив, що литовська влада вважає перемогу Лукашенка на виборах у Білорусі нелегітимною. Окрім цього він підкреслив, що рішення Лукашенка про затримку авіарейсу – це «останній цвях», забитий у нелюдський режим.

«Під час першого Комітету іноземних справ ми сказали, що Лукашенко – нелегітимний. Ми його взагалі не визнаємо. Ми визнаємо Світлану Тихановську як обраного лідера білоруського народу. Досі ми її бережемо, працюємо з нею», – розповів Жигімантас Павіліоніс.

Литовський політик також вислови вдячність українському народові, який сьогодні солідарний з Білоруссю і виступає проти режиму Путіна, який «вбиває і українців, і білорусів».

«Тому тримаймося разом. Треба допомагати білоруському народові. Але аж ніяк не режимові Лукашенка», – наголосив голова комітету з міжнародних справ Сейму Литви.

Нагадаємо, у неділю, 23 травня, після екстреної посадки літака в аеропорту Мінська, білоруські силовики затримали засновника опозиційного каналу Nexta Романа Протасевича, йому загрожує смертна кара.

В Україні і в переважній більшості країн світу дії білоруського режиму Олександра Лукашенка охарактеризували як державний тероризм.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі