НТА > НОВИНИ > Війна > Ми обміняли захисників зі Зміїного, – Володимир Зеленський

Ми обміняли захисників зі Зміїного, – Володимир Зеленський

813

Українських прикордонників із острова Зміїний, які у перший день вторгнення потрапили у полон, обміняли.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час інтерв’ю для російських ЗМІ.

Під час розмови Володимира Зеленського попросили розповісти, що ж насправді трапилося на Зміїному, де вперше і пролунали вже легендарні слова про рускій карабль.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що частина українських моряків із острова Зміїний загинули, частина потрапила в полон – їх поміняли на російських військових.

“Частина загинула. Частину було взято в полон. Всі, хто був взятий у полон, їх поміняли – стався обмін на полонених Російської Федерації. Росія вийшла із цією пропозицією. Ми, не замислюючись, їх обміняли. От і все. Ті, хто загинули, вони, щиро кажучи, герої. А ті, хто вижив – хлопці, ми обміняли, і все”, – заявив президент.

За його словами, вже відбулося два обміни полоненими між Україною та Росією.

Про один із них вже повідомляли на офіційному рівні: серед тих, кого повернули в Україну, називали екіпаж рятувального судна “Сапфір”, який захопили росіяни, коли той прибув до Зміїного, щоб забрати тіла загиблих і поранених захисників.

Натомість інформація про звільнення прикордонників пролунала вперше. Раніше, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук лише висловила сподівання, що Україна найближчим часом обміняє полонених російських моряків на захисників із острова Зміїний.

Водночас офіційної інформації про цей обмін ще не було.

Нагадаємо, 27 березня стало відомо, що із Зеленським розмовляли головний редактор телеканалу «Дощ» Тихон Дзядко, журналіст і письменник Михайло Зигар, головний редактор «Медузи» Іван Колпаков і кореспондент «Комерсанта» Володимир Соловйов.

Після цього Роскомнагляд пригрозив перевіркою російським медіа, які взяли інтерв’ю у президента України Володимира Зеленського. Також Роскомнагляд попередив російських журналістів і “порекомендував” відмовитися від публікації цього інтерв’ю.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі