НТА > НОВИНИ > Економіка > Ми очікуємо зростання ВВП України у 4%, але може перешкодити нова хвиля коронавірусу – Шмигаль

Ми очікуємо зростання ВВП України у 4%, але може перешкодити нова хвиля коронавірусу – Шмигаль

151
Шмигаль заявив, що субсидії призначатись будуть не всім

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що ріст ВВП України наступного року очікується на рівні 4%, але цьому може перешкодити потужна хвиля коронавірусу.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Ми очікуємо, що цього року зростання ВВП складе близько 4% і це означатиме, що Україна відіграла падіння економіки внаслідок коронакризи. Єдине, що може перешкодити цьому сценарію – це чергова потужна хвиля коронавірусу, через яку доведеться вводити додаткові карантинні обмеження”, – зазначив прем’єр-міністр.

Шмигаль заявив, що оптимістичний прогноз засновано на стабільно зростаючому споживчому попиті, середній зарплаті вище 500 доларів, зростанні інвестицій до рекордного за чотири роки показника, рекордному врожаю та зростанні аграрного сектора.

Нагадаємо, споживчі ціни в Україні у вересні 2021-го року порівняно зі серпнем зросли на 1,5%. Від початку 2021-го року зростання цін склало в 7,5%. Таким чином інфляція перебуває на максимумі за три роки: вищі показники фіксували тільки в травні 2018-го року – 11,7%.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі