НТА > НОВИНИ > Суспільство > Побачили втомлені обличчя, але хлопці – зі сталі. Мама «Калини» розповіла про перший дзвінок сина після звільнення

Побачили втомлені обличчя, але хлопці – зі сталі. Мама «Калини» розповіла про перший дзвінок сина після звільнення

529

Ніхто з родичів полонених не знав про звільнення Героїв, але всі до останнього тримали надію. Заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар “Калина” після звільнення зробив перший дзвінок дружині та сину.

Про це в коментарі для NTA розповіла мама “Калини”.

“Нам почали друзі дзвонити: йде обмін, і ми включили новини і почали дивитися. Перші наші родичі дзвонили. Перше питання були, чи є Святослав, бо ми не знали. Бачимо є відео і фото. Я одразу дзвоню до невістки….до 4 ранку ми дивились, йшла пресконференція. Ми побачили втомлені лиця, але хлопці вистояли, вони зі сталі…Він втішився, бо почув голос сина. До ранку дитина не спала. У нас була радість”, – розповіла вона.

За її словами, “всі вірили, ніхто не міг навіть сумніву мати, що він не повернеться”. Перший дзвінок зробив до дружинин. Це було його перше бажання.

“Ми обов’язвоко побачимоcь. Він зараз втомлений, але не в полоні, в безпеці. Це найголовніше. У нас зашкалюють емоції, ми не спали, ми настільки були раді, таки збулися наші молитви, дійшли до Бога дійшли. Наших захисників звільняють, ми дуже раді. Правда не всі були звільнені – це боляче, але надія є”, – каже мама “Калини”.

Ніхто з родичів полонених не очікував на звільнення Героїв. Рідні до останнього тримали надію, але не знали про звільнення захисників.

“Я вірю, що кожна дитина і кожна мама дочекається своїх захисників. Ми віримо, що в найближчий час у нас буде перемога. Це така несподівана радість”.

Нагадаємо, що в рамках обміну з російськими окупантами вдалося звільнити 215 українських захисників. Росії повернули – кума Путіна Віктора Медведчука і 55 російських окупантів.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі